X
Ładowanie...

Tanie loty Heraklion Norymberga

już od 318 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Norymberga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Norymberga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
27 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
27 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
04 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
24 wrz (wto)
Eurowings
Norymberga
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Heraklion Norymberga

Przewodnik po lotach Heraklion Norymberga

Bagaż dziecięcy-wskazówki dla lecących na trasie Heraklion - Norymberga

To czy maluch może mieć swój bagaż kabinowy określa organizator lotu, z którym lecisz do Heraklion - Norymberga. Głównie to kwestia wieku niemowlaka oraz przewoźników, z których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z dzieckiem w wieku poniżej 24 miesięcy większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu podręcznego rodzica w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na dane niemowlaka. Gdy maluch skończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż podręczny jak i bagaż główny a zasady jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Heraklion - Norymberga. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat na pokład możesz zabrać wózek spacerówkę, który nie jest liczony do bagażu kabinowego. Wózka nie nadawaj podczas odprawy bagaży  tylko przekaż obsłudze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Heraklion - Norymberga. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Heraklion, jak i po lotnisku docelowym w Norymberga. Jeśli dany przewoźnik narzuca transport niemowlaka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego rodzica. Inne przedmioty dziecięce nie nadające się bezpośrednio do przewozu dziecka trzeba nadać jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy opłat ustalonej przez przewoźnika. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku podróży z niemowlakiem rodzica obowiązują limity w przewozie żywności oraz płynów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym płyny, które możesz zabrać do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty St Gallen St Anton

Tanie loty Terceira Morges

Tanie loty Fribourg Stara Zagora

Tanie loty Budapeszt Aalborg

Tanie loty Karlstad Bellinzona

Tanie loty Myvatn Hilversum

Tanie loty Karlowe Wary Buchs Sg

Tanie loty Varna St Margrethen

Tanie loty Olten Montilla

Tanie loty Czelabińsk Teesside

Tanie loty Air Europa Hawana Warszawa