X
Ładowanie...

Tanie loty Hilversum Santander

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Hilversum Santander

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Hilversum Santander

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Hilversum Santander

Przewodnik po lotach Hilversum Santander

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Zarezerwowałeś bilety na swój pierwszy lot Hilversum - Santander i chcesz mieć pewność, że podróż przebiegnie bez problemu? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Nie spóźnij się na samolot

Przed odlotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, trzeba pojawić się na lotnisku około 2 godzin przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty tożsamości i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. torba podręczna.

Tego nie wniesiesz do samolotu

Właśnie szykujesz się do lotu Hilversum - Santander i myślisz o tym, jakie rzeczy nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zakazane są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, brzytwy, skalpele, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też broni, scyzoryków, brzytw, czy pilniczków do paznokci.

Rekompensata za overbooking

Przed Tobą lot Hilversum- Santander? Pamiętaj, że przewoźnik może wyprosić z pokładu pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla innych podróżnych. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż miejsc w samolocie. Także wówczas załoga może wyprosić z samolotu niektórych klientów, jednak wiąże się to z koniecznością zapłacenia rekompensaty pieniężnej.