X
Ładowanie...

Tanie loty Hjorring Thingeyri

już od 256 zł
12 lip 19 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Islandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Islandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
25 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
07 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
16 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
07 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
01 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
24 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
31 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hjorring Thingeyri

Przewodnik po lotach Hjorring Thingeyri

Jedzenie w bagażu podręcznym podczas taniego lotu z Hjorring do Thingeyri

Lecisz tanim lotem z Hjorring do Thingeyri i zastanawiasz się, czy możesz zabrać własny prowiant na drogę? Linie lotnicze nie zabraniają przewożenia jedzenia w bagażu podręcznym, z wyjątkiem pożywienia szybko ulegającego zepsuciu. Możesz więc śmiało przygotować swoje ulubione kanapki, owoce lub inne produkty w postaci stałej. Pamiętaj jednak, że w bagażu podręcznym możesz przewozić jedynie ograniczone ilości płynów - tzn. w opakowaniach nie większych niż 100 mililitrów i łącznie nie więcej niż 1 litr. No chyba, że zaopatrzysz się w napoje już na lotnisku.

Jedzenie dla dzieci

Wyjątkiem od zasad dotyczących przewożenia płynów jest jedzenie i napoje dla niemowląt oraz małych dzieci, które mogą towarzyszyć Ci w podróży tanim lotem z Hjorring do Thingeyri. Do bagażu podręcznego wolno więc spakować np. większą butelkę dla malucha, ale możesz zostać poproszony o spróbowanie jej zawartości podczas odprawy osobistej. Na pokład samolotu bez trudu wniesiesz też słoiczki z półpłynnymi posiłkami dla szkrabów - pod warunkiem jednak, że są w oryginalnym opakowaniu producenta i nie zostały jeszcze otwarte.

Większe ilości żywności

Zasada ta dotyczy także innych produktów spożywczych. Podczas taniego lotu z Hjorring do Thingeyri możesz więc przewozić żywność pod warunkiem, że jest ona oryginalnie zapakowana przez producenta i oznaczona datą przydatności do spożycia. Upewnij się jednak, co dokładnie i w jakich ilościach możesz przywieźć do kraju, do którego podróżujesz. Unia Europejska ma ujednolicone przepisy i zabrania np. wwożenia spoza krajów Wspólnoty produktów pochodzenia odzwierzęcego. Poza UE każde państwo ustala własne zasady i najczęściej w ogóle nie zezwala na wwożenie świeżego jedzenia, w szczególności mięsa i nabiału.