X
Ładowanie...

Tanie loty Hongkong Malta

już od 224 zł
31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malta

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malta
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malta
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malta
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malta
13 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
14 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malta
19 wrz (czw)
Ryanair
Warszawa
09 paź (śro)
WizzAir
Malta
10 paź (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hongkong Malta

Przewodnik po lotach Hongkong Malta

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Hongkong - Malta

To czy niemowlak może mieć swój bagaż podręczny określa przewoźnik, z którym lecisz do Hongkong - Malta. Zazwyczaj to kwestia wieku niemowlaka oraz linii lotniczych, z którymi lecisz. Jeśli  podróżujesz z maluchem w wieku poniżej 24 miesięcy większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego przypisanego na dane dziecka. Gdy maluch skończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż podręczny oraz bagaż główny a zasady jego transportu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Hongkong - Malta. Niektórzy przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów na pokład masz prawo wziąć wózek w pełni składany, który nie jest dodany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagażowej  tylko daj załodze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Hongkong - Malta. Spacerówka ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Hongkong, jak i po lotnisku docelowym w Malta. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz dziecka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że doliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego rodzica. Inne przedmioty niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do przewozu niemowlaka trzeba odprawić jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej określonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży osoby dorosłej, jak i w przypadku lotu z maluchm opiekuna obowiązują ograniczenia w przewozie żywności oraz napojów. Wyjątkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które możesz wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy.