X
Ładowanie...

Tanie loty Huesca Sotkamo

już od 135 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 mar (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 mar (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
03 mar (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
18 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Huesca Sotkamo

Przewodnik po lotach Huesca Sotkamo

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Huesca -Sotkamo i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają turyści. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdź nasz poradnik!

Do samolotu pod wpływem alkoholu?

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem należy sprawdzić unijne regulacje, które określają najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto sprawdzić także przed lotami do bardziej odległych destynacji. Niezależnie od tego, czy przed Tobą lot Huesca -Sotkamo, czy inny kierunek, pamiętaj, że linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z turystami, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo rygorystyczne są także przepisy związane z zawartością walizek. Zakazane jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - np. igły, noże, substancje pirotechniczne.

Czym jest overbooking - prawa turysty

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Personel powinien jednak podchodzić do podróżnych z należytym szacunkiem i najpierw poszukać ochotników do opuszczenia pokładu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Huesca -Sotkamo pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.