X
Ładowanie...

Tanie loty Humberside Sofia

już od 886 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wielka Brytania Sofia

Bilety lotnicze Wielka Brytania Sofia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
23 lip (wto)
Lufthansa
Sofia
02 sie (pią)
Lufthansa
Londyn
23 lip (wto)
Lufthansa
Sofia
30 lip (wto)
Lufthansa
Londyn
24 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sofia
31 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
23 lip (wto)
Lufthansa
Sofia
29 lip (pon)
Lufthansa
Londyn
23 lip (wto)
Lufthansa
Sofia
31 lip (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Humberside Sofia

Przewodnik po lotach Humberside Sofia

Czy podczas podróży Humberside - Sofia będziemy odczuwać jetlag?

Jeżeli organizujemy lot samolotem, to przeważnie zamartwiamy się przeróżnymi sprawami. Czy uda nam się zarezerwować najtańszy bilet, czy będziemy mogli skorzystać z najkrótszego lotu. Zastanawiamy się, czy prawidłowo zrobimy odprawę, czy nie zagubimy bagażu. Jednak mało kto namyśla się nad tym, czy przy obranym przez niego kierunku Humberside - Sofia, może wystąpić jetlag.

Czemu przy dalekich trasach Humberside - Sofia pojawia się jetlag

Namyślamy się co to takiego? To zmęczenie, rozdrażnienie, ból głowy oraz problemy z koncentracją, które pojawiają się, gdy nasz przelot Humberside - Sofia ma miejsce przez parę stref czasowych. Wówczas ciało musi stracić kilka godzin – kiedy polecimy na wschód, co gorzej znosi, albo te parę godzin zyskuje – jeśli lecimy na zachód, co odczuje słabiej. Z tego powodu rezerwując tanie loty Humberside - Sofia i wiedząc, że przelecimy przez parę stref. Należy wiedzieć, co robić aby to nieprzyjemne odczucie okazało się być minimalne.

Co jeśli będziemy lecieć Humberside - Sofia na zachód?

Kiedy wykupiliśmy tanie loty Humberside - Sofia i mamy świadomość, że będziemy lecieć na zachód, to trzeba zacząć kłaść się trochę później spać. Tak jeszcze przed lotem przyzwyczaimy ciało do zmiany. Gdy już znajdziemy się na pokładzie, trzeba robić wszystko, żeby nie zasnąć. Można spacerować między fotelami, napić się wody, zjeść produkty posiadające białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na wzięcie przekąsek na pokład, więc warto przyszykować sobie idealny posiłek już prędzej, aby okazał się być pobudzający. Jeśli już lot Humberside - Sofia dobiegł końca, to nie ulegnijmy przemęczeniu. Połóżmy się dopiero wieczorem. Świetnym planem będzie spacer w blasku słońca, szybciej przepędzimy ochotę wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Humberside - Sofia

Przelot Humberside - Sofia z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego ciała będzie przelot Humberside - Sofia z zachodu na wschód. Dlatego przed lotem, warto położyć się prędzej spać i odpowiednio prędzej się budzić. Tu podczas lotu Humberside - Sofia opłaca się zasnąć, a pomogą nam w tym produkty pełne węglowodanów, i ziołowe herbaty na sen. Po dotarciu do celu, warto dać sobie dzień na przyzwyczajenie się oraz próbujmy się dopasować do panujących tam godzin snu oraz jedzenia.

Jeżeli posiadamy już wykupione tanie loty Humberside - Sofia i nie chcemy, aby jetlag popsuł nam podróż. To trzeba się do tego odpowiednio przyszykować. Nie pijmy alkoholu, u celu bądźmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po zajęciu miejsca przestawmy zegarek na czas, który będzie u celu, wówczas również łatwiej się na niego przestawimy.