X
Ładowanie...

Tanie loty Iasi Bratysława

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Iasi Bratysława

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Iasi Bratysława

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Iasi Bratysława

Przewodnik po lotach Iasi Bratysława

Palacz na pokładzie samolotu podczas lotu Iasi - Bratysława

Palenie jest nałogiem, który ciężko pokonać, przez co palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny rejs samolotem bez sposobności do puszczania maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich przepisy mające za zadanie chronić innych pasażerów, jak chociażby dzieci oraz kobiet w ciąży, nie zezwalają na używanie papierosów. Trzeba o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Iasi - Bratysława i pakując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący w samolotach nie byli czymś niezwykłym, ale to były czasy, gdy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak ogromnej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, więc jeżeli palimy i planujemy rejs samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na czas lotu Iasi - Bratysława. Nie ma tu znaczenia czy wybierzemy tanie loty Iasi - Bratysława, czy połączenia z rejsowymi liniami lotniczymi – zasady w każdym przypadku są równie restrykcyjne. Co ważne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajki czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – wszędzie jest to zakazane!

Pasażerom czasami wydaje się, że w czasie lotu Iasi - Bratysława można wymknąć się do łazienki na małego dymka, bowiem nikt tego nie zauważy. To oczywiście niemożliwe, gdyż w pokładowych łazienkach umieszczone są wykrywacze dymu. Nie warto usiłować obejść regulaminu, ponieważ zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale i karą finansową. Przy podróży samolotem pomocne mogą być tabletki i różne środki pomagające opanować chęć palenia. Jeśli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierajmy wariant lotu z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być drogie: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, który bilet jest najtańszy , ale także jak długo trwa podróż z poszczególnymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas lotu Iasi - Bratysława

Jeśli decydujemy się na tanie loty Iasi - Bratysława i planujemy wczasy, na pewno zechcemy zabrać ze sobą własne papierosy, aby nie nabywać ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu krajach są one naprawdę drogie, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim zapakujemy wakacyjną walizkę, zapoznajmy się z przepisami celnymi związanymi z przewozem wyrobów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w bagażu podręcznym.