X
Ładowanie...

Tanie loty Iasi Bratysława

już od 155 zł
21 lip 28 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
17 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Koszyce
24 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Koszyce
14 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
13 wrz (nie)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Koszyce
16 wrz (śro)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Londyn
11 wrz (pią)
LOT
Koszyce
15 wrz (wto)
LOT
Londyn
11 wrz (pią)
LOT
Koszyce
16 wrz (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Iasi Bratysława

Przewodnik po lotach Iasi Bratysława

Palacz na pokładzie samolotu podczas lotu Iasi - Bratysława

Palenie jest nałogiem, który ciężko pokonać, przez co palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny rejs samolotem bez sposobności do puszczania maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich przepisy mające za zadanie chronić innych pasażerów, jak chociażby dzieci oraz kobiet w ciąży, nie zezwalają na używanie papierosów. Trzeba o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Iasi - Bratysława i pakując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący w samolotach nie byli czymś niezwykłym, ale to były czasy, gdy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak ogromnej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, więc jeżeli palimy i planujemy rejs samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na czas lotu Iasi - Bratysława. Nie ma tu znaczenia czy wybierzemy tanie loty Iasi - Bratysława, czy połączenia z rejsowymi liniami lotniczymi – zasady w każdym przypadku są równie restrykcyjne. Co ważne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajki czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – wszędzie jest to zakazane!

Pasażerom czasami wydaje się, że w czasie lotu Iasi - Bratysława można wymknąć się do łazienki na małego dymka, bowiem nikt tego nie zauważy. To oczywiście niemożliwe, gdyż w pokładowych łazienkach umieszczone są wykrywacze dymu. Nie warto usiłować obejść regulaminu, ponieważ zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale i karą finansową. Przy podróży samolotem pomocne mogą być tabletki i różne środki pomagające opanować chęć palenia. Jeśli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierajmy wariant lotu z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być drogie: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, który bilet jest najtańszy , ale także jak długo trwa podróż z poszczególnymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas lotu Iasi - Bratysława

Jeśli decydujemy się na tanie loty Iasi - Bratysława i planujemy wczasy, na pewno zechcemy zabrać ze sobą własne papierosy, aby nie nabywać ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu krajach są one naprawdę drogie, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim zapakujemy wakacyjną walizkę, zapoznajmy się z przepisami celnymi związanymi z przewozem wyrobów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w bagażu podręcznym.