X
Ładowanie...

Tanie loty Iasi New Orleans

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Iasi New Orleans

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Iasi New Orleans

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Iasi New Orleans

Przewodnik po lotach Iasi New Orleans

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tyle lot, ale często po prostu port lotniczy. Tłumy, gwar, nieznana sytuacja – to na pewno stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać przed pierwszym lotem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka straszna. Najbardziej istotne, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Jeśli latasz na terenie Europy, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Iasi - New Orleans, uznają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebne jest tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się przy taśmie wszystkie monety i papiery, które masz w kieszeniach, włóż tam również torebkę, płaszcz lub chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Iasi - New Orleans

Tanie loty zazwyczaj pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle przestronny, że z pewnością się w nim zmieścisz. Jednak należy każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja dokładnie skręconych bluzek nie została zniszczona.

Na wierzchu połóż wszystkie dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, żeby na górze była i kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Z samej góry walizki warto położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem dowiedz się, jakie rzeczy można zabrać do środka w tanich lotach Iasi - New Orleans.