X
Ładowanie...

Tanie loty Iasi Samos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Iasi Samos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Iasi Samos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Iasi Samos

Przewodnik po lotach Iasi Samos

Zmniejsz lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Niepokój chwilę przed wejściem do samolotu jest typowy dla osób, które nie mają doświadczenia z lataniem. Ale bardzo mocny strach, paraliżujący pomimo wcześniejszych doświadczeń i bardzo silne zdenerwowanie są już naprawdę uciążliwe. I potrafią przemienić normalny, bezproblemowy przelot w koszmar. Podpowiadamy, co zrobić, aby szybko opanować sytuację i móc bezproblemowo korzystać z interesującej oferty tanich lotów Iasi - Samos.

Awiofobia, czyli czego w zasadzie się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i uwięzienia na pokładzie. To przecież nieduża przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej szczególnie komfortowo.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia jest nielogiczna – codziennie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie jeden na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. To sprawia, że przydatna okazuje się racjonalizacja lęku. Na złagodzienie nerwów jest ponadto o wiele więcej sposobów i naprawdę należy spróbować – ponieważ dzięki tanim lotom Iasi - Samos można dotrzeć wszędzie.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Co najważniejsze, postaraj się sprawić, żebyś czuł się maksymalnie wygodnie. Wyczerpani, chłód i głód czasami zwiększają napięcie. Dlatego przed wylotem dobrze się wyśpij, a do samolotu ubierz się wygodnie i weź kilka warstw. Przede wszystkim zdecydowanie odstaw pobudzające napoje. Jeżeli myślisz, że alkohol lub mocne espresso pomogą ci się rozluźnić, to jesteś w błędzie – jedynie zmaksymalizują nerwy. Zamiast nich sięgnij po wodę i napoje.

Kolejna sprawa, postaraj się skupić się na czymś innym. Pogawędka z miłą osobą, ulubiona muzyka w słuchawkach, dobra komedia albo skupienie uwagi na czytniku z pewnością okaże się pomocne. Podczas większego stresu wypróbuj parę podstawowych ćwiczeń relaksujących, przykładowo skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Lęk łatwo poddać kontroli, a już po kilku rejsach przyzwyczaisz się i z przyjemnością zaczniesz planować kolejne wyjazdy i szukać w ofertach tanich lotów Iasi - Samos.