X
Ładowanie...

Tanie loty Iasi Samos

już od 2260 zł
11 lip 18 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Samos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Samos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 lip (śro)
Austrian Airlines
Samos
10 sie (pon)
Austrian Airlines
Wrocław
22 lip (śro)
Lufthansa
Samos
09 sie (nie)
Lufthansa
Wrocław
20 lip (pon)
Lufthansa
Samos
27 lip (pon)
Lufthansa
Warszawa
20 lip (pon)
Swiss
Samos
10 sie (pon)
Swiss
Warszawa
24 lip (pią)
Austrian Airlines
Samos
10 sie (pon)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Iasi Samos

Przewodnik po lotach Iasi Samos

Zmniejsz lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Niepokój chwilę przed wejściem do samolotu jest typowy dla osób, które nie mają doświadczenia z lataniem. Ale bardzo mocny strach, paraliżujący pomimo wcześniejszych doświadczeń i bardzo silne zdenerwowanie są już naprawdę uciążliwe. I potrafią przemienić normalny, bezproblemowy przelot w koszmar. Podpowiadamy, co zrobić, aby szybko opanować sytuację i móc bezproblemowo korzystać z interesującej oferty tanich lotów Iasi - Samos.

Awiofobia, czyli czego w zasadzie się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i uwięzienia na pokładzie. To przecież nieduża przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej szczególnie komfortowo.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia jest nielogiczna – codziennie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie jeden na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. To sprawia, że przydatna okazuje się racjonalizacja lęku. Na złagodzienie nerwów jest ponadto o wiele więcej sposobów i naprawdę należy spróbować – ponieważ dzięki tanim lotom Iasi - Samos można dotrzeć wszędzie.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Co najważniejsze, postaraj się sprawić, żebyś czuł się maksymalnie wygodnie. Wyczerpani, chłód i głód czasami zwiększają napięcie. Dlatego przed wylotem dobrze się wyśpij, a do samolotu ubierz się wygodnie i weź kilka warstw. Przede wszystkim zdecydowanie odstaw pobudzające napoje. Jeżeli myślisz, że alkohol lub mocne espresso pomogą ci się rozluźnić, to jesteś w błędzie – jedynie zmaksymalizują nerwy. Zamiast nich sięgnij po wodę i napoje.

Kolejna sprawa, postaraj się skupić się na czymś innym. Pogawędka z miłą osobą, ulubiona muzyka w słuchawkach, dobra komedia albo skupienie uwagi na czytniku z pewnością okaże się pomocne. Podczas większego stresu wypróbuj parę podstawowych ćwiczeń relaksujących, przykładowo skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Lęk łatwo poddać kontroli, a już po kilku rejsach przyzwyczaisz się i z przyjemnością zaczniesz planować kolejne wyjazdy i szukać w ofertach tanich lotów Iasi - Samos.