X
Ładowanie...

Tanie loty Ibiza Ateny

już od 581 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Ateny

Bilety lotnicze Hiszpania Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malaga
07 cze (czw)
Ryanair
Ateny
20 cze (śro)
Ryanair
Malaga
07 cze (czw)
Ryanair
Ateny
23 cze (sob)
Ryanair
Malaga
07 cze (czw)
Ryanair
Ateny
24 cze (nie)
Ryanair
Malaga
11 cze (pon)
Ryanair
Ateny
20 cze (śro)
Ryanair
Malaga
06 cze (śro)
Ryanair
Ateny
20 cze (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ibiza Ateny

Przewodnik po lotach Ibiza Ateny

Odwołany lub opóźniony przelot Ibiza - Ateny. A co, jeśli samolot Ibiza - Ateny jest opóźniony

Opóźniony rejs – to właśnie najbardziej przerażająca wizja osób korzystających z przesiadek. Możliwość opóźnionego lotu możne napędzić strachu także innym podróżnym. Sprawdź, co zrobić, jeśli twój lot będzie odwołany lub będzie dużo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są powszechne. To zazwyczaj niezbyt częste wypadki, które są usprawiedliwione kiepską aurą, awariami na lotnisku lub awariami technicznymi. Ale nie wpływa to na to, że w czasie podania informacji, pasażerowie mogą być niezwykle zaniepokojeni. Jednakże nie masz się czym martwić – nie zostajesz pozostawiony sam sobie. Przewoźnik przejmuje za ciebie odpowiedzialność.

Każda linia lotnicza, nawet tanie loty Ibiza - Ateny, są zobowiązane do znalezienia dla ciebie siedzenia następnym rejsie, jeśli z tego powodu nie zdążysz na przesiadkę. Ponadto zapewniają podróżnym jedzenie i wodę, a jeżeli czas oczekiwania na start znacząco się wydłuża, także nocleg. Możesz znalezienia tego na własną rękę, na przykład sprawdzając hotele znajdujące się w niedużej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

W przypadku, gdy rejs będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić odszkodowania nie tylko od ubezpieczyciela. Po pierwsze to przewoźnik jest zobowiązana ponieść koszty przebukownia biletu i przykładowo transportu na kolejne lotnisko. Na dodatek masz prawo także wystąpić o odszkodowanie. Masz na to tydzień.

Rekomensata należy się, jeśli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Możesz dostać zwrot kosztów biletu. Suma wypłacanych środków znajduje się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych przewoźników, jak i tanich lotów Ibiza - Ateny. Nie dostaniesz go tylko wtedy, jeśli opóźnienie jest spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli jakimś wydarzeniem losowym.