X
Ładowanie...

Tanie loty Ibiza Genewa

już od 218 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genewa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genewa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
07 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
08 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
09 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
03 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ibiza Genewa

Przewodnik po lotach Ibiza Genewa

Jakie urządzenia można zabrać na pokład samolotu czyli przygotowujemy się do lotu Ibiza - Genewa

Współczesny świat został zdominowany przez nowoczesne technologie, a ludziom coraz trudniej się bez nich obyć. Wszędzie towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, zapewniające rozrywkę oraz będące narzędziem komunikacji i pracy. Nie inaczej jest w czasie podróży samolotem. Pakując się do podróży Ibiza - Genewa, na pewno zechcemy mieć przy sobie telefon komórkowy, czytnik lub laptop. Czy można je włączyć w trakcie lotu Ibiza - Genewa?

Bagaż podręczny a sprzęt elektroniczny

Jeśli decydujemy się na tanie loty Ibiza - Genewa, powinniśmy odpowiednio przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, gdy nie chcemy płacić za bagaże rejestrowane. Telefon komórkowy, ipad, odtwarzacz mp3 czy laptop – takie urządzenia możemy wnieść do kabiny samolotu. Najlepiej umieścić je właśnie w torbie podręcznej, gdyż dzięki temu będziemy mieli je blisko i zadbamy o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo powinniśmy pamiętać, aby poddać je kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je we wskazanym pojemniku.

Których urządzeń można używać w czasie lotu Ibiza - Genewa?

To oczywiste, że w trakcie przelotu chce się korzystać z posiadanych urządzeń elektronicznych, jednak zawsze trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się używać żadnych urządzeń elektronicznych w trakcie startu oraz lądowania samolotu. To nieistotne, czy decyduje się na tanie loty Ibiza - Genewa, czy przeloty z regularnym przewoźnikiem, trzeba czekać na sygnał o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba korzystać ze sprzętu elektronicznego po uruchomieniu trybu samolotowego. Przed wylotem dobrze jes zaznajomić się ze wskazówkami linii lotniczych, gdyż w regulaminach wybranych linii zapisy tyczące się korzystania z urządzeń tego rodzaju różnią się. Przykładowo zakazane jest zabieranie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 do kabiny samolotu bądź umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort pasażerów a urządzenie elektroniczne

Jeśli chcemy umilić sobie podróż Ibiza - Genewa seansem na laptopie lub muzyką, pomyślmy o innych pasażerach decydujących się na tanie loty Ibiza - Genewa. Skorzystajmy ze słuchawek, dbajmy o stosowny wybór filmów i nie przeszkodźmy innym pasażerom w relaksie oraz podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do walizki podręcznej i musimy przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie podróżne. Zabezpieczy nas ono na wypadek zgubienia, kradzieży lub uszkodzenia bagażu i sprawi, że rejs Ibiza - Genewa przebiegnie nam bez stresu.