X
Ładowanie...

Tanie loty Ibiza Rabat

już od 146 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rabat

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rabat
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rabat
31 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rabat
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rabat
31 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rabat
29 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
30 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rabat
02 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ibiza Rabat

Przewodnik po lotach Ibiza Rabat

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Ibiza - Rabat

Wyruszasz w podróż do Ibiza - Rabat i marzysz o wzięciu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych udziela zgody na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do Ibiza - Rabat przewoźnik może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Ibiza - Rabat musisz obowiązkowo zadeklarować go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez przewoźnika na trasie do Ibiza - Rabat, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego kodem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które najlepiej chronią sprzęt oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest podatność na uszkodzenia, co powoduje brak gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Rabat bez szwanku.