gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ibiza Wiedeń

już od 129 zł
16 gru 23 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Wiedeń

Bilety lotnicze Hiszpania Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
09 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
11 gru (wto)
Wiedeń
18 gru (wto)
Lot bezpośredni
Barcelona
12 gru (śro)
Wiedeń
18 gru (wto)
Lot bezpośredni
Barcelona
13 gru (czw)
Wiedeń
18 gru (wto)
Lot bezpośredni
Barcelona
14 gru (pią)
Wiedeń
18 gru (wto)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ibiza Wiedeń

Przewodnik po lotach Ibiza Wiedeń

maluch w podróży Ibiza - Wiedeń - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem zniemowlakiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Poniżej prezentujemy skondensowaną listę zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Ibiza - Wiedeń.

Wiek dziecka a koszt biletu do Ibiza - Wiedeń

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które lecą na kolanach opiekuna organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć kupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Obowiązkowe dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twój dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z dzieckiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko w pojedynkę musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z dzieckiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z dzieckiem podróżować będzie inny opiekun podczas lotu musi obligatoryjnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie malucha z Ibiza do Wiedeń

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie tuż obok jestniezajęte fotel możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub kup niemowlakowi miejsce. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dla dziecka

Czy pociecha może zabrać bagaż podręczny zależy od linii, z usług której