X
Ładowanie...

Tanie loty Ikaria Island Villars-Sur-Ollon

już od 227 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
25 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
28 lut (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ikaria Island Villars-Sur-Ollon

Przewodnik po lotach Ikaria Island Villars-Sur-Ollon

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla turystów na trasie Ikaria Island - Villars-sur-ollon

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas lotu Ikaria Island - Villars-sur-ollon w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Jet lag jest mocniej odczuwalny przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce podczas lotu na zachód. Objawami zespołu jet lag mogą być: bezsenność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Ikaria Island - Villars-sur-ollon poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz na zachód oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli lecisz w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Ikaria Island - Villars-sur-ollon - wskazówki, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Spożywaj znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Ikaria Island - Villars-sur-ollon - porady jak złagodzić objawy dla osób podróżujących na wschód

Jeśli lecisz na wschód od swojego Ikaria Island postaraj się zapaść w sen. W razie bezsenności poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże przetrwać syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Villars-sur-ollon, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz na pokład samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli bierzesz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Ikaria Island - Villars-sur-ollon powinieneś zasięgnąć opinii swojego lekarza.