X
Ładowanie...

Tanie loty Incheon Intl Vnukovo Arpt

już od 506 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Vnukovo Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Vnukovo Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kaliningrad
14 lip (wto)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Moskwa
21 lip (wto)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Kaliningrad
14 lip (wto)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Moskwa
22 lip (śro)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Kaliningrad
14 lip (wto)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Moskwa
20 lip (pon)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Kaliningrad
14 lip (wto)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Moskwa
23 lip (czw)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Kaliningrad
13 lip (pon)
Lot bezpośredni
Moskwa
14 sie (pią)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Incheon Intl Vnukovo Arpt

Przewodnik po lotach Incheon Intl Vnukovo Arpt

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Seoul (Incheon Intl) - Moscow (Vnukovo)

To nieistotne, czy lecisz tanimi lotami Seoul (Incheon Intl) - Moscow (Vnukovo) czy ze standardowym przewoźnikiem, może zdarzyć się, że bagaż rejestrowany bywa zwyczajnie konieczny. Jeśli chodzi o tanie linie oczywiście oznacza to dodatkowe koszty, dlatego trzeba zastanowić się, czy rzeczywiście potrzeba ci więcej rzeczy. Podpowiadamy, w jakich przypadkach powinno się go dokupić, a kiedy na pewno wystarczy wyłącznie bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny ma bardzo wiele zalet. Zawsze znajduje się  pod ręką , jesteś blisko swoich przewożonych rzeczy, masz pewność, że nie zostanie zniszczony czy przewieziony w inne miejsce. Jednak takie rozwiązanie ma naprawdę bardzo dużo wad. Po pierwsze jest ograniczony – musisz w nim przenieść jedynie parę przedmiotów i ubrań, nie wszystko się mieści. Dodatkowo pojawiają się ogromne obostrzenia co do transportowania kosmetyków w płynie i leków.

Z tego względu bagaż rejestrowany jest korzystny. Możesz przetransportować w nim różne kosmetyki. Jest konieczny również w przypadku, gdy na co dzień musisz przyjmować preparaty, których nie można wnieść do samolotu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zabrać ze sobą ostre przedmioty (przykładowo nożyczki), płyny lub pamiątki (wino, porcelanowa figurka). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Seoul (Incheon Intl) - Moscow (Vnukovo) sprawdzi się, jeśli czeka cię parę przesiadek. Dzięki temu będziesz mieć komfort na lotnisku.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Seoul (Incheon Intl) - Moscow (Vnukovo) stwarzają możliwość wniesienia zazwyczaj wystarczającego bagażu podręcznego. Jeśli jednak nie możesz się do niego spakować, będziesz musiał wykupić bagaż rejestrowany. Ceny mogą być różne u różnych firm przewozowych, wpływa na to również pora roku. Latem i w pobliżu świąt, kiedy ruch na lotniskach jest wzmożony, trzeba dopłacić więcej.

Także rozmiary bagażu mają wpływ na koszty. W tanich liniach możesz wziąćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) należy dołożyć ok. 110-250 zł. Cena dotyczy rzecz jasna przelotu w jednym kierunku.