X
Ładowanie...

Tanie loty Inisheer Cordoba

już od 2269 zł
31 paź 07 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Cordoba

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Cordoba
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 lis (sob)
Iberia
Cordoba
09 lis (sob)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Inisheer Cordoba

Przewodnik po lotach Inisheer Cordoba

Jesteś w ciąży, ale chcesz lecieć samolotem? Sprawdź, czy to możliwe i bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd w interesach, upragnione wczasy, albo pozostałe sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele pobudek, dla których ciężarne decydują się na rejs Inisheer - Cordoba. I chociaż mówi się, że ciąża to nie choroba, trzeba pamiętać, że nie zawsze ta forma podróży okazuje się dla kobiet optymalna. Bez względu na to, czy wybierzemy tanie loty Inisheer - Cordoba, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, trzeba zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem określającym, do którego miesiąca przyszłe matki są wpuszczane do samolotu. Przed lotem Inisheer - Cordoba koniecznie należy skonsultować się z ginekologiem.

Ciężarna planuje lot Inisheer - Cordoba – w jakim czasie można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zorganizować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Inisheer - Cordoba oraz przygotować walizkę podróżną, czy stan stanie nam na przeszkodzie? W tym miejscu dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej mamy, jak też od tego, w którym tygodniu ciąży jest. Bez względu na samopoczucie warto zgłosić się do lekarza opiekującego się ciążą i dopytać, czy lot okaże się bezpieczny dla przyszłej mamy i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy i trzeci trymestr ciąży uważa się za nieodpowiedni do takich podróży. W pierwszym trymestrze znaczne skoki ciśnienia wpływają negatywnie na rozwój płodu, z kolei w trzecim trymestrze objawia się zagrożenie przedwczesnym porodem, omdleniem, a do tego większość linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu pań po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do latania uznaje się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna kwestia. Jeżeli mamy taką możliwość, dostosujmy wyjazd i rezerwujmy tanie loty Inisheer - Cordoba właśnie w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie rejsu Inisheer - Cordoba – co musimy wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na podróż samolotem w czasie ciąży, a posiadają już widoczny brzuszek, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia lekarskiego o tygodniu ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to uniknąć trudności na lotnisku i sytuacji, że pani z większym brzuchem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Inisheer - Cordoba powinny odpuścić sobie ciężarne w ciąży mnogiej – jest ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Warto unikać także dłuższych lotów, odpowiedni czas to trzy godziny. Na stronie FRU.pl bez trudu skontrolujemy długość lotu poszczególnych połączeń i dobierzemy lot dla siebie .

Przyszła mama w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna przyszła mama znakomicie zniesie lot, kolejna poczuje dyskomfort wiążący się z długim przebywaniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, jak udogodnić sobie podróż powietrzną, by zadbać o własny komfort. Lepiej wybierać miejsca z brzegu, żeby swobodnie wychodzić do łazienki czy w celu wyprostowania nóg. Przechadzki podczas podróży są jak najbardziej wskazane, gdyż pomagają poradzić sobie z dolegliwościami pleców oraz usprawniają krążenie w nogach. Przed wylotem warto pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to także można zadbać na stronie FRU.pl, już przy kupnie biletu.