X
Ładowanie...

Tanie loty Inishmore Kauhava

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Inishmore Kauhava

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Inishmore Kauhava

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Inishmore Kauhava

Przewodnik po lotach Inishmore Kauhava

Odwołany lub opóźniony przelot Inishmore - Kauhava. Kiedy samolot Inishmore - Kauhava jest odwołany

Anulowany rejs – to właśnie najbardziej przerażająca wizja podróżnych korzystających z przesiadek. Widmo opóźnionego samolotu możne zepsuć humor także innym podróżnym. Podpowiadamy, co w przypadku, jeżeli twój lot zostanie odwołany lub będzie dużo opóźniony.

Po pierwsze opanuj nerwy

Opóźnienia lub odwołania rejsów nie są powszechne. To najczęściej rzadko zdarzające się przypadki, które można usprawiedliwić niesprzyjającą aurą, strajkami na na docelowym lotnisku lub problemami natury technicznej. Ale nie wpływa to na to, że w momencie usłyszenia komunikatu, podróżujący zazwyczaj są bardzo zdenerwowani. Jednak nie masz się czym martwić – nie zostajesz zostawiony bez pomocy. Organizator lotu jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, również tanie loty Inishmore - Kauhava, są zobowiązane do znalezienia ci miejsca w innym samolocie, jeżeli przez to ucieknie ci przesiadka. Poza tym zapewniają klientom jedzenie i wodę, a jeżeli czas oczekiwania na lot znacząco się wydłuża, także warunki do spania. Masz możliwość zorganizowania tego na własną rękę, przykładowo sprawdzając hotele w niewielkiej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Po odwołanym lub opóźnionym locie rejs zostanie opóźniony lub odwołany możesz żądać odszkodowania nie tylko od twojej polisy. Przede wszystkim linia lotnicza ma obowiązek ponieść koszty przebukownia biletu i przykładowo odwiezienia cię na kolejne lotnisko. Dodatkowo masz możliwość również domagać się odszkodowania. Masz na to 7 dni.

Świadczenie jest możliwa, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Można dostać zwrot kosztu zakupu biletu. Suma odszkodowania waha się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno standardowych przewoźników, jak i tanich lotów Inishmore - Kauhava. Mogą ci odmówić tylko w wypadku, jeśli opóźnienie było wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy różnego rodzaju wydarzeniem losowym.