X
Ładowanie...

Tanie loty Innsbruck Ostrawa

już od 1627 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ostrawa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ostrawa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 cze (pią)
Czech Airlines
Ostrawa
08 cze (pią)
Czech Airlines
Warszawa
30 maj (śro)
Czech Airlines
Ostrawa
08 cze (pią)
Czech Airlines
Warszawa
31 maj (czw)
Czech Airlines
Ostrawa
06 cze (śro)
Czech Airlines
Warszawa
30 maj (śro)
Czech Airlines
Ostrawa
06 cze (śro)
Czech Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Innsbruck Ostrawa

Przewodnik po lotach Innsbruck Ostrawa

Dziecko w podróży Innsbruck - Ostrawa - poradnik dla opiekunów

Organizujesz lot samolotem zmaluchem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej przedstwiamy skondensowaną zbiór zagadnień, który każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wybierze się na wymarzony lot Innsbruck - Ostrawa.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Innsbruck - Ostrawa

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych rejsów, Twoje pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z niemowlakiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z maluchem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z niemowlakiem podróżować będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi bezwzględnie mieć pisemną zgodę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad niemowlakiem.

Przewożenie malucha z Innsbruck do Ostrawa

Maluchy poniżej dwóch lat, przede wszyskim podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestpuste fotel możesz przypiąć pociechę pasami do fotela lub opłać dziecku krzesło. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy niemowlak może mieć walizkę zależy od linii lotniczych, z usług której