X
Ładowanie...

Tanie loty Sat Airlines

już od 30 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
12 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
19 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sat Airlines

Przewodnik po lotach Sat Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści latający liniami lotniczymi SAT Airlines niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Warto podkreślić, że linie mają różne przepisy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne wskazówki!

Co można wnosić na pokład

Pomimo że rozmiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na krótki wypad linią SAT Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować odzież, kosmetyki, jak również sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Sprawdzone sposoby na spakowanie rzeczy

Kluczowa okazuje się metoda składania ubrań - spodnie, bluzy i inne części garderoby najlepiej skręcać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, żele pod prysznic i inne tego typu produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można przewozić w linii SAT Airlines

Linie lotnicze wyznaczają również katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, nożyczki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji pirotechnicznych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu pocisków, karabinów, broni kulkowej, dynamitu czy rac. A co z wódką lub szampanem? Tutaj należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale warto również zweryfikować czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.