X
Ładowanie...

Tanie loty Lao Airlines

już od 34 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
26 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
12 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lao Airlines

Przewodnik po lotach Lao Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Lao Airlines często zastanawiają się, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy podkreślić, że każdy operator określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i produkty spożywcze

Pomimo że gabaryty bagażu podręcznego nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na kilkudniowy wyjazd linią Lao Airlines. W bagażu podręcznym można przewozić odzież, kosmetyki, a także elektronikę, np. aparat fotograficzny czy laptopa. Na trasach europejskich nie ma też dużych restrykcji w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Sprawdzone sposoby na oszczędzenie miejsca

Kluczowa okazuje się technika składania odzieży - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej skręcać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Natomiast odzież wierzchnią, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z produktami kosmetycznymi w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Mleczka, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Towary zabronione

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, noże, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów pirotechnicznych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym nabojów, karabinów, kusz, gazu czy rac. A co z winem lub brandy? Tutaj należy działać zgodnie z zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba również sprawdzić czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.