X
Ładowanie...

Tanie loty Ioannina Monachium

już od 482 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Grecja Monachium

Bilety lotnicze Grecja Monachium

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
23 sty (śro)
Eurowings
Monachium
29 sty (wto)
Eurowings
Ateny
24 sty (czw)
Eurowings
Monachium
29 sty (wto)
Eurowings
Ateny
23 sty (śro)
Eurowings
Monachium
30 sty (śro)
Eurowings
Ateny
24 sty (czw)
Eurowings
Monachium
30 sty (śro)
Eurowings
Ateny
28 sty (pon)
Eurowings
Monachium
29 sty (wto)
Eurowings
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ioannina Monachium

Przewodnik po lotach Ioannina Monachium

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Ioannina - Monachium

Wyruszasz w podróż do Ioannina - Monachium i marzysz o wzięciu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem przewozu akcesoriów sportowych u danego przewoźnika oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część linii lotniczych daje możliwość na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do Ioannina - Monachium organizator lotu może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady przewozu akcesoriów sportowych- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy doleciał razem z Tobą do Ioannina - Monachium musisz koniecznie zadeklarować go u przewoźnika oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń określonych przez przewoźnika na trasie do Ioannina - Monachium, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego kodem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu dedykowanym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na uszczerbki, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeżeli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Monachium bez szwanku.