gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Isafjordur Gdańsk

już od 323 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Islandia Gdańsk

Bilety lotnicze Islandia Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Reykjavik
09 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
14 sty (pon)
WizzAir
Gdańsk
19 sty (sob)
WizzAir
Reykjavik
21 lis (śro)
WizzAir
Gdańsk
30 lis (pią)
WizzAir
Reykjavik
14 sty (pon)
Ryanair
Gdańsk
17 sty (czw)
Ryanair
Reykjavik
14 sty (pon)
WizzAir
Gdańsk
20 sty (nie)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Isafjordur Gdańsk

Przewodnik po lotach Isafjordur Gdańsk

Jakie loty możesz zobaczyć na naszej stronie?

Tanie loty Isafjordur - Gdańsk dają szerokie możliwości podróżowania. Warto korzystać z różnego rodzaju lotów, aby zaplanować wypad weekendowy, urlop zimowy lub wakacje. Poniżej podpowiadamy, jakie loty możesz znaleźć na naszej stronie.

Tanie loty Isafjordur - Gdańsk bezpośrednie lub z przesiadką

Zanim podejmiesz decyzję, warto przejrzeć ogólnodostępne taryfy, czyli GDS-y, oferty tanich linii, loty kombinowane itp. Zależnie od miejsca, do którego się wybierasz, możesz wybrać lot bezpośredni lub z przesiadką. Oba rodzaje mają swoje dobre strony. Jeśli lecisz do innego miasta europejskiego, nie warto się przesiadać. Jeśli jednak czeka Cię wielogodzinny lot, przerwa na pewno się przyda – na rozprostowanie nóg, kawę, zakupy, a może nawet zwiedzanie? Często loty z przesiadką są świetną okazją, aby przy okazji coś jeszcze zwiedzić.

Tanie loty Isafjordur - Gdańsk - Smart Connection

Smart Connection to wyjątkowe loty składane – łączymy w nich odcinki lotów różnymi liniami lotniczymi, w których przesiadka się po prostu opłaca. To jedna oferta lotu złożona z co najmniej dwóch połączeń – zarówno regularnych linii, jak i tanich. W praktyce może to być lot do Paryża liniami WizzAir, a powrót Air France itp., chociaż oczywiście możesz też wrócić z innego miasta. Nie każda wyszukiwarka lotów wyświetla tego typu połączenia – to ciężka praca złożonych algorytmów. Na FRU.PL znajdziesz jednak najlepsze oferty Smart Connection.

Tanie loty Isafjordur - Gdańsk tanimi liniami

Niezwykła popularność podróżowania samolotem wynika z dostępności tanich lotów Isafjordur - Gdańsk. Dzięki nim można latać kilka razy w roku, nie wydając wiele na bilety lotnicze. Atrakcyjna cena wynika co prawda z niższego standardu – w samolotach jest mniej miejsca, nie przysługuje posiłek ani poczęstunek, w cenę wliczony jest tylko bagaż podręczny, a za wszelkie dodatkowe usługi należy dopłacić.