gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ischia Ibiza

już od 89 zł
22 lis 29 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ibiza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ibiza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
08 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
10 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
07 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
08 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
10 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ischia Ibiza

Przewodnik po lotach Ischia Ibiza

Czy niepełnosprawny jest w stanie odbywać przelot Ischia - Ibiza?

Latanie robi się tańsze, a to znaczy, że coraz więcej osób decyduje się skorzystać z takich ofert na tanie loty Ischia - Ibiza. Co więcej, wśród podróżnych dosyć często możemy także spotkać osoby niepełnosprawne, a to wszystko dlatego, że mają możliwość oni latać rzeczywiście komfortowo. Jednak zanim zakupimy najkorzystniejszy bilet , i zgodzimy się zwiedzić inne państwa, warto się dowiadywać, na co mają szansę liczyć osoby niepełnosprawne.

Pies przewodnik może siedzieć w kabinie w czasie połączenia Ischia - Ibiza

Jeżeli ktoś jest niewidomy i chce korzystać z wsparcia psa przewodnika, to trzeba wiedzieć, że taki pies może znajdować się wraz z nim na pokładzie samolotu. Nie trzeba go wówczas na moment lotu Ischia - Ibiza dawać do luku bagażowego, dodatkowo nie musi siedzieć w transporterze, lecz obowiązkowo musi posiadać nałożony kaganiec i smycz. Takiego psa przewodnika powinniśmy zgłosić odpowiednio wcześniej, od razu do przewoźnika z oferty jakiego chcemy korzystać. Idzie o to, aby miał świadomość, ile takich ludzi będzie miał w samolocie oraz aby odpowiednio je rozmieścił na siedzeniach.

Zagwarantowana jest asysta podczas lotu Ischia - Ibiza

Trzeba mieć świadomość, że nie tylko niewidomi mogą bez przeszkód korzystać z propozycji jaką przedstawiają tanie loty Ischia - Ibiza. Jeżeli ktoś będzie miał ograniczoną szansę samodzielnego poruszania się, albo nawet porusza się na wózku inwalidzkim, to również może bez problemów zarezerwować dla siebie przelot Ischia - Ibiza. Oczywiście już przy uzupełnianiu dokumentów powinien oznaczyć właściwe opcje, ponieważ wtedy przewoźnik może właściwie zaplanować rozlokowanie pasażerów, ale również zagwarantować wsparcie dla takiej osoby. Może ona liczyć na wsparcie przy zapięciu pasów, w czasie wejścia oraz wyjścia z pokładu, a także przy transportowaniu bagażu. Poza tym tanie loty Ischia - Ibiza informują, że takie osoby będą mogły dojechać na własnym wózku do drzwi na pokład, a potem jest im zapewniona pomoc przy przeniesieniu się na mniejszy wózek, który swobodnie się w takim przejściu pomieści. Wózek inwalidzki będzie włożony w luku bagażowym i dostarczony po lądowaniu.

Tanie linie Ischia - Ibiza robią wszystko co w ich mocy, aby zagwarantować niepełnosprawnym osobom odpowiedni komfort podróży. Jeżeli jedynie zostaną o wszystkim powiadomione z wyprzedzeniem, to zdążą się właściwie przyszykować na dany lot.