X
Ładowanie...

Tanie loty Ischia Randers

już od 77 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
08 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
10 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
12 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ischia Randers

Przewodnik po lotach Ischia Randers

Kobieta w ciąży w podróży Ischia -Randers- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Ischia - Randers i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajważniejsze porady na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół ciąża nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Ischia -Randers - istnieją jednak ważne ograniczenia, których trzeba przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścisą zgodni, że duże ryzyko poronienia występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na gwałtowne wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy loty nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu trzeba przypomnieć, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu zapisy posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Ischia -Randers był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca wybierz te usytuowane koło przejścia. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też co jakiś czas rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż luźną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed lotem.