X
Ładowanie...

Tanie loty Itami Arpt Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Itami Arpt Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Itami Arpt Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Itami Arpt Warszawa

Przewodnik po lotach Itami Arpt Warszawa

Lot  Osaka (Itami) - Warszawa ze zwierzęciem na pokładzie

Planujesz lot Osaka (Itami) - Warszawa i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego psa na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do transportu zwierząt.

Niezbędna  zgoda  linii lotniczych

Transport pupila wymaga za każdym razem aprobaty przewoźnika. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko określona liczba zwierząt. Nieliczne tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport pupili. Podczas rezerwacji lotu Osaka (Itami) - Warszawa trzeba poinformować przewoźnika o chęci wzięcia ze sobą zwierzęcia, tak aby organizator lotu określił koszt oraz omówił warunki transportu.

Obowiązkowe formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed wyjazdem upewnij się, że posiadasz obligatoryjne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia kryteria do odbycia lotu.

Mikroczip

Wybrane zwierzęta muszą posiadać wszczepiony specjalny mikroczip a jego ciąg cyfr wpisany do paszportu.

Immunizacja

Psy oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin szczepienia nie może być wcześniejsza niż data wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii, który poświadcza ważność immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Transport pupila z Osaka (Itami) do Warszawa

Zazwyczaj niewielkie zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w wyznaczonym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby pies mógł wstać, kłaść się i ruszać się i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Osaka (Itami) do Warszawa

Wszystkie linie lotnicze zezwalają na lot osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem przewodnikiem bez dodatkowych opłat.Procedura transportu jest tożsamy, jak w sytaucji przewozu innych pupili.