X
Ładowanie...

Tanie loty Jacksonville Lizbona

już od 131 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lizbona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lizbona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Porto
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
03 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Jacksonville Lizbona

Przewodnik po lotach Jacksonville Lizbona

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Jacksonville - Lizbona

Wyruszasz w podróż do Jacksonville - Lizbona i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem transportu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych udziela zgody na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do Jacksonville - Lizbona organizator lotu może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Jacksonville - Lizbona musisz obligatoryjnie zadeklarować go u przewoźnika oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez przewoźnika na trasie do Jacksonville - Lizbona, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie bagażu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie określonej przez linie lotnicze.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które w pełni chronią sprzęt oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki oraz torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Minusem tego typu opakowania, jest podatność na uszkodzenia, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeśli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Lizbona bez szwanku.