X
Ładowanie...

Tanie loty Janina Umeå

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Janina Umeå

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Janina Umeå

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Janina Umeå

Przewodnik po lotach Janina Umeå

Będziemy mieć nadbagaż na lot Ioannina - Umea?

Choć bardzo się próbowaliśmy starać, to jednak nie dało nam się zapakować do torby o wymiarach nałożonych przez przewoźnika? W takich sytuacjach linie lotnicze mówią o nadbagażu i proponują konkretne sposoby, jakie oczywiście wiążą się z dodatkową opłatą. Nie mniej, trzeba wiedzieć, co powinniśmy robić, jeżeli mamy nadbagaż.

Jakie będą opłaty?

Jeżeli wyszło, że przekraczamy ustalone wymiary i ciężar, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Ioannina - Umea posiadają przeważnie określoną sztywną kwotę od pojedynczego kilograma nad wytyczne, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym większa będzie zapłata. Co ważne, dość często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, czyli jeśli mamy świadomość, że przekroczymy normy ustalone przez linie lotnicze, to trzeba z tego korzystać. Wtedy też zapłacimy za taki nadbagaż mniej, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Warto również wiedzieć, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Ioannina - Umea taki bagaż nie będzie mógł przekroczyć wagi 32 kg. Jeżeli tak będzie, musimy zabrać drugi bagaż.

Musimy rozłożyć na parę walizek podczas lotu Ioannina - Umea

Jeśli nasz bagaż przekroczy dopuszczalne wielkości, to powinniśmy spakować się w dwie walizki. Rzecz jasna wiąże się to z dodatkowymi opłatami za taką kolejną walizkę, a wszystkie ceny znajdziemy na stronie, która proponuje nam te tanie loty Ioannina - Umea. Co istotne, to nie mamy możliwości zabrać kilku walizek o małej wadze. Możliwie jak najwięcej, jednak nie ignorując dozwolonego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej torby. Wartość biletu, także jeżeli wpłaciliśmy za niego jedynie , nie ma tu wpływu na wielkość dozwolonego bagażu. Te zasady są ustalone na stałe i trzeba je poznać jeszcze przed zakładanym spakowaniem się, aby potem nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Pamiętajmy, że nadbagaż może się przydarzyć każdemu. Jednak tanie loty Ioannina - Umea dają nam możliwość zakupienia kolejnego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Trzeba jednak pamiętać, że płacąc za niego wcześniej, nim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.