gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Jeddah Kraków

już od 3596 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Jeddah Kraków

Bilety lotnicze Jeddah Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Jeddah
21 sie (wto)
Etihad Airways
Kraków
26 sie (nie)
Lufthansa
Jeddah
19 sie (nie)
Etihad Airways
Kraków
27 sie (pon)
Lufthansa
Jeddah
18 sie (sob)
Etihad Airways
Kraków
26 sie (nie)
Lufthansa
Jeddah
18 sie (sob)
Etihad Airways
Kraków
25 sie (sob)
Lufthansa
Jeddah
17 sie (pią)
Etihad Airways
Kraków
22 sie (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Jeddah Kraków

Przewodnik po lotach Jeddah Kraków

Chcielibyśmy siedzieć obok siebie podczas lotu Jeddah - Kraków

Jeżeli będziemy lecieć Jeddah - Kraków z inną osobą, to chcemy siedzieć na pokładzie obok siebie. Chcemy mieć możliwość porozmawiać, chcemy mieć gwarancję, że ta bliska osoba nie potrzebuje naszej pomocy. Dlatego warto się dowiedzieć, w jaki sposób to będzie wyglądać u poszczególnych przewoźników, bo wtedy możemy odpowiednio dobrać ofertę pod siebie.

Automatycznie podczas odprawy na samolot Jeddah - Kraków

Musimy mieć świadomość, że czasami w liniach lotniczych, miejsca rozdzielane będą losowo w czasie odprawy. Jeśli chcemy podczas przelotu Jeddah - Kraków siedzieć obok kogoś nam bliskiego, to wówczas musimy za to dopłacić. Czasem tanie loty Jeddah - Kraków oferują nam szansę zamówienia miejsca, pod warunkiem, że odprawiamy się w określonej ilości godzin przed odlotem. Warto sprawdzić, w jaki sposób to będzie wyglądało na wybranym przez nas locie, nawet jeśli zarezerwowaliśmy tanie loty Jeddah - Kraków, tak żebyśmy mieli szansę na czas zareagować i próbować wpłynąć na przydzielanie miejsc.

Czasem fotele na lot Jeddah - Kraków są zapewnione obok siebie

Oczywiście od każdej reguły są wyjątki. Jeśli zarezerwowaliśmy najtańszy bilet, to i tak, możemy mieć pewność, że dziecko do 12 lat, będzie lecieć obok nas. Tak samo jeżeli będzie lecieć z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas również za darmo możemy wybrać fotele w czasie przelotu Jeddah - Kraków, tak żebyśmy siedzieli przy sobie. Inną grupą tutaj uprzywilejowaną, są te osoby, które posiadają specjalne karty lojalnościowe. Ci również mogą wybierać odpowiednie dla nich fotele, bez konieczności ponoszenia kolejnej opłaty

.

Nie będzie miało znaczenia, czy zarezerwowaliśmy krótki przelot, czy najdłuższy. Jeżeli chcemy, aby ktoś konkretny miał miejsce przy nas, musimy sprawdzić, jaką mamy możliwość wybierania foteli. Tanie loty Jeddah - Kraków posiadają własne wytyczne, zależące od linii lotniczej, dlatego trzeba się dowiedzieć jak to wygląda. Przy dłuższych przelotach, trzeba rozważyć, czy nie lepiej będzie dopłacić za szansę wybrania takiego miejsca oraz posiadać pewność, że faktycznie będziemy siedzieli jak najbliżej znanych nam osób, z którymi przygotowaliśmy tą wyprawę Jeddah - Kraków. Trzeba jedynie wcześniej to przejrzeć, aby zdążyć wszystko przygotować.