X
Ładowanie...

Tanie loty Flybe British European Jersey Katowice

już od 165 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wielka Brytania Katowice

Bilety lotnicze Wielka Brytania Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
12 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
11 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
13 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
12 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
13 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
13 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
06 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Flybe British European Jersey Katowice

Przewodnik po lotach Flybe British European Jersey Katowice

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak szeroka, że turyści mogą udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz wyjazd z maluchami? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Jersey - Katowice linią Flybe, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Dlaczego warto pójść do lekarza

Jest to niezbędne niezależnie od tego, dokąd się udajemy. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto również zweryfikować stan uzębienia u stomatologa czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto też wyrobić dowód osobisty, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Wypadek to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w podróży. Dobre ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty pobytu w szpitalu, zagubionych walizek, wizyty u stomatologa oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Jersey - Katowice linią Flybe

Długa podróż samolotem może rozdrażnić nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku niewielkie upominki przed wylotem.

Zawartość walizek

Przed Wami lot Jersey - Katowice linią Flybe? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale czasem potrzebne są też materiały opatrunkowe, środek na komary, krople do oczu czy elektrolity.