X
Ładowanie...

Tanie loty Jinan Wenecja

już od 61 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Jinan Wenecja

Przewodnik po lotach Jinan Wenecja

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla turystów

Planujesz podróż samolotem do Jinan - Wenecja i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Niżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Jinan - Wenecja oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Jinan - Wenecja, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu rejestrowanego przedmiotów takich jak: biżuteria, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu żywności oraz napojów w bagażu odprawianym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.