X
Ładowanie...

Tanie loty Joensuu Helsinki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 paź 14 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Joensuu Helsinki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Joensuu Helsinki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Joensuu Helsinki

Przewodnik po lotach Joensuu Helsinki

Ciężarna kobieta w podróży Joensuu -Helsinki- porady dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Joensuu - Helsinki i zastanawiasz się czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajistotniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Joensuu -Helsinki - są jednak pewne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścisą zgodni, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na szybkie wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuszek. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Joensuu -Helsinki był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Warto też od czasu do czasu wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.