X
Ładowanie...

Tanie loty Joensuu Turku

już od 78 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turku

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turku
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
11 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
19 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
20 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
21 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 sty (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
24 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
23 sty (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Joensuu Turku

Przewodnik po lotach Joensuu Turku

Odwołany lub opóźniony lot Joensuu - Turku. A co, jeśli samolot Joensuu - Turku jest odwołany

Opóźniony rejs – to właśnie największy koszmar osób lecących z przesiadkami. Widmo opóźnionego samolotu możne zepsuć humor również pozostałym pasażerom. Sprawdź, co zrobić, kiedy twój samolot będzie odwołany lub będzie bardzo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie zdarzają się codziennie. To najczęściej niezbyt częste przypadki, spowodowane kiepską aurą, strajkami na lotnisku albo problemami mechanicznymi. Jednakże nie wpływa to na to, że w momencie wyświetlenia się komunikatu, podróżni zazwyczaj są bardzo zdenerwowani. Jednakże nie masz się czym martwić – nie zostajesz pozostawiony sam sobie. Przewoźnik bierze za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, również tanie loty Joensuu - Turku, obowiązują się do zapewnienia ci miejsca w innym przelocie, jeżeli z tego powodu ucieknie ci przesiadka. Poza tym muszą zapewnić klientom jedzenie i picie, a jeżeli czekanie na nowy samolot mocno się wydłuży, także warunki do spania. Masz możliwość znalezienia tego na własną rękę, dla przykładu wyszukując hotele w małej odległości od lotniska za pomocą wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

W przypadku, gdy lot zostanie opóźniony lub odwołany możesz dochodzić odszkodowania nie tylko od ubezpieczyciela. Także przewoźnik ma obowiązek zapłacić za przebudowanie biletu i na przykład transportu na pobliskie lotnisko. Dodatkowo masz możliwość również wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to tydzień.

Świadczenie jest możliwa, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot kosztu zakupu biletu. Kwota wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno standardowych przewoźników, jak i tanich lotów Joensuu - Turku. Nie przysługuje ci tylko w przypadku, jeśli opóźnienie było wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak jakimś wydarzeniem losowym.