X
Ładowanie...

Tanie loty Jönköping Falkoping

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Jönköping Falkoping

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Jönköping Falkoping

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Jönköping Falkoping

Przewodnik po lotach Jönköping Falkoping

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Jönköping - Jönköping samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Jönköping - Jönköping poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są absolutnie zabronione. Głównie należą do nich akcesoria, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, palna, a nawet naboje. Ponadto zakazuje się przewozu atrap broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o golarkach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedopuszczalne jest także wnoszenie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, dynamit, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Jönköping -Jönköping i planujesz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą lekarstwa lub inne przedmioty medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Należą do nich między innymi środki na receptę, preparaty ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Jönköping - Jönköping: