X
Ładowanie...

Tanie loty Jönköping Sargans

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Jönköping Sargans

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Jönköping Sargans

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Jönköping Sargans

Przewodnik po lotach Jönköping Sargans

Które kosmetyki można wnieść na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki możesz transportować niemalże bez ograniczeń. Ale już w bagażu podręcznym jest to obwarowane kilkoma warunkami. Mnóstwo podróżnych decydując się tylko na zabranie bagażu podręcznego, zastanawia się, które preparaty można wziąć ze sobą, a których nie. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista kosmetyków, które można zabrać na przelot jest naprawdę długa. Zasadniczo w podstawowym bagażu w tanich lotach Jönköping - Sargans może znaleźć się niemal wszystkie kosmetyki. Umieścisz tam zarówno kosmetyki do make-upu, jak i kostkę mydła, żele pod prysznic, czy olejki. Można również wziąć kosmetyki w sprayu, przykładowo dezodoranty.

Znaczniejszy kłopot jest, jeśli planujesz zabrać nożyczki do paznokci i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z zamkniętym ostrzem pokrywce być przewieziona w samolocie, ale już mazynki z otwartymi ostrzami nie nie można zabrać. W tym wypadku możesz wpakować to do bagażu rejestrowanego lub zwyczajnie zabrać golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Jönköping - Sargans i standardowe linie lotnicze wymieniają szczególne wymagania określające sposób przewożenia preparatów do pielęgnacji. Przede wszystkim wszystkie płynne preparaty (płyn micelarny, perfumy, preparaty o konsystencji żelu) muszą być przełożone do specjalnych wykonanych z plastiku pojemników. Buteleczki muszą mieć objętość stu mililitrów.

Wszystkie butelki z płynami trzeba spakować do przezroczystej, plastikowej torebki – kosmetyczki. W czasie odprawy bywa to kontrolowane. Należy również zdawać sobie sprawę, że do bagażu podręcznego można włożyć jedynie 1 l płynów. Postanowienia te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Jönköping - Sargans, jak i standardowych linii lotniczych.