X
Ładowanie...

Tanie loty Jönköping Wenecja

już od 1177 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szwecja Wenecja

Bilety lotnicze Szwecja Wenecja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Goteborg
23 cze (sob)
Ryanair
Wenecja
26 cze (wto)
EasyJet
Goteborg
23 cze (sob)
Ryanair
Wenecja
27 cze (śro)
EasyJet
Goteborg
23 cze (sob)
Ryanair
Wenecja
28 cze (czw)
EasyJet
Goteborg
23 cze (sob)
Ryanair
Wenecja
25 cze (pon)
EasyJet
Goteborg
23 cze (sob)
Ryanair
Wenecja
29 cze (pią)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Jönköping Wenecja

Przewodnik po lotach Jönköping Wenecja

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Jönköping - Wenecja

To czy pociecha może posiadać swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym lecisz do Jönköping - Wenecja. Zazwyczaj to kwestia wieku malucha oraz przewoźników, z którymi latasz. Jeśli  lecisz z niemowlakiem w wieku do drugiego roku życia większość przewoźników zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na dane dziecka. Gdy pociecha skończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany a zasady jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Jönköping - Wenecja. Nieliczni przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat na pokład masz prawo wziąć wózek składany, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie nadawaj w trakcie odprawy bagażowej  tylko daj obsłudze tuż przed wejściem na pokład samolotu Jönköping - Wenecja. Wózek ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Jönköping, jak i po lotnisku docelowym w Wenecja. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje przewóz dziecka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego rodzica. Dodatkowe przedmioty dziecięce nie nadające się bezpośrednio do transportu malucha należy odprawić jako kolejny bagaż rejestrowany według taryfy cenowej określonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem rodzica obowiązują ograniczenia w przewozie pokarmów oraz napojów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym płyny, które masz prawo wziąć na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.