X
Ładowanie...

Tanie loty Kaliningrad Kiszyniów

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kaliningrad Kiszyniów

Bilety lotnicze Kaliningrad Kiszyniów

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kaliningrad Kiszyniów

Przewodnik po lotach Kaliningrad Kiszyniów

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Kaliningrad - Kiszyniów

Wyruszasz w podróż do Kaliningrad - Kiszyniów i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami transportu sprzętu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych daje możliwość na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do Kaliningrad - Kiszyniów przewoźnik ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy doleciał razem z Tobą do Kaliningrad - Kiszyniów musisz obowiązkowo zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez przewoźnika na trasie do Kaliningrad - Kiszyniów, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są specjalne torby, które najlepiej zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacząco wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest podatność na uszczerbki, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Kiszyniów w całości.