X
Ładowanie...

Tanie loty Kaohsiung Werona

już od 224 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Werona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Werona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
28 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
02 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
28 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
02 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Werona
30 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kaohsiung Werona

Przewodnik po lotach Kaohsiung Werona

Co z smartfonem podczas lotu Kaohsiung - Werona?

Z pewnością niejednokrotnie obserwując na filmach lot samolotem, widzieliśmy informację o konieczności wyłączenia smartfonów. Równocześnie wiemy, że do samolotu Kaohsiung - Werona możemy wnieść urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to w takim razie działa i czy faktycznie, przewoźnik pozwoli nam skorzystać z tych sprzętów w czasie przelotu?

Musimy je pokazać podczas kontroli na lot Kaohsiung - Werona

Do samolotu mamy prawo wziąć określone sprzęty, jednak za każdym razem musimy je okazać podczas kontroli bezpieczeństwa. Wtedy trzeba je wyciągnąć z torby i włożyć do specjalnego pojemnika. Trzeba wiedzieć, że tanie loty Kaohsiung - Werona pozwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, ale używanie z niej będzie bezwzględnie zabronione. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je także mamy prawo zabrać na lot Kaohsiung - Werona, lecz nie możemy z nich skorzystać?

W którym momencie możemy załączyć sprzęty elektroniczne w czasie przelotu Kaohsiung - Werona?

Nawet jeśli zgodziliśmy się na wybranie krótkiej opcji przelotu, być może, że będziemy się nudzili oraz będziemy poszukiwali rozrywki. Przez to mamy prawo korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz dopiero w ustalonym czasie. Podczas lądowania oraz startowania, wszystkie linie, nie tylko te proponujące tanie loty Kaohsiung - Werona, oczekują zupełnego wyłączenia tych sprzętów, aby nie zakłócały pracy komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, możemy rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Ważne będzie mimo wszystko to, aby przez cały czas Kaohsiung - Werona, okazały się być one włączone w opcji „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy korzystać z telefonów komórkowych, które na czas lotu Kaohsiung - Werona muszą okazać się być odłączone.

Pomyślmy o innych podróżnych

Jeśli pragniemy skorzystać z możliwości jaką dają nam tanie loty Kaohsiung - Werona i załączyć urządzenia elektroniczne, to możemy. Jednak wiedzmy, że w samolocie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie być uciążliwym dla pozostałych podróżników. A w czasie całego przelotu Kaohsiung - Werona słuchajmy poleceń załogi.

Obowiązkowo zobaczmy jakie będą zasady użytkowania z różnych urządzeń podczas przelotu Kaohsiung - Werona. Sprawdźmy, kiedy mamy prawo je uruchomić, a kiedy muszą być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać na pokład. Jedynie wtedy, mamy prawo mieć pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.