X
Ładowanie...

Tanie loty Karlowe Wary Rijeka

już od 600 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rijeka

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rijeka
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
16 gru (nie)
Eurowings
Rijeka
23 gru (nie)
Eurowings
Poznań
19 maj (nie)
Lufthansa
Rijeka
25 maj (sob)
Lufthansa
Poznań
21 maj (wto)
Lufthansa
Rijeka
25 maj (sob)
Lufthansa
Poznań
23 maj (czw)
Lufthansa
Rijeka
25 maj (sob)
Lufthansa
Berlin
06 cze (czw)
Eurowings
Rijeka
09 cze (nie)
Eurowings
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Karlowe Wary Rijeka

Przewodnik po lotach Karlowe Wary Rijeka

niemowlę w podróży Karlowe Wary - Rijeka - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą wycieczkę samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Karlowe Wary - Rijeka.

Wiek malucha a koszt biletu do Karlowe Wary - Rijeka

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obligatoryjne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych rejsów, Twój dziecko może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na podróż z dzieckiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z maluchem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz zgodę do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie niemowlaka z Karlowe Wary do Rijeka

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte fotel możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub zarezerwuj niemowlakowi fotel. Masz wtedy możliwość przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięcy

Czy maluch może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego