X
Ładowanie...

Tanie loty Kastoria Sodankyla

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kastoria Sodankyla

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kastoria Sodankyla

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kastoria Sodankyla

Przewodnik po lotach Kastoria Sodankyla

Latanie Kastoria - Sodankyla kobiet ciężarnych – obalamy mity

Mamy spodziewające się dziecka czasami nie zamierzają rezygnować z urlopu czy odwiedzenia rodziny. Czasami zwyczajnie koniecznie muszą dostać się na drugi koniec świata, zatem decydują się na podróż mimo brzuszka. Pomimo tego, że mnóstwo osób zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, ginekolodzy zmniejszą obawy. Podróżowanie w ciąży nie jest niebezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Specjaliści twierdzą, że zdrowo rozwijająca się ciąża nie jest wymówką do rezygnacji z przelotu. Jednakże przed każdą podróżą należy zasięgnąć porady i poznać pozwolenie specjalisty. To dlatego, że pokład samolotu to specyficzne środowisko. Zatem trzeba upewnić się, że maluchowi nic nie zagrozi.

Inną kwestią może być strach przed skutkami promieniowania. Dotyczy to prześwietlania podczas stania przy bramce odpraw. Musisz jednakże zwrócić uwagę na to, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Kastoria - Sodankyla stosują bramki za pomocą fal elektromagnetycznych. Z tego względu będą zdecydowanie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem rentgenowskim i nie zagrażają dziecku. Masz możliwość jednakże nie wyrazić zgody na prześwietlenie i zgłosić się do kontroli w inny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Linie lotnicze z reguły mają warunki co do latania kobiet w ciąży. Tanie loty Kastoria - Sodankyla i regularne linie lotnicze umożliwiają przeloty kobietom ciężarnym tylko do pewnego momentu. Najczęściej jest to 34 tc, a w przypadku bliźniaków -28-32. Aby po upływie 28 tygodnia ciąży móc wybrać się samolotem gdzieś musisz przedstawić także formularze wypełnione przez specjalistę. Należy tam zawrzeć informacje o historii ciąży, które okazują się przydatne dla personelu, gdyby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z dużej oferty tanich lotów Kastoria - Sodankyla.