X
Ładowanie...

Tanie loty Katania Bruksela

już od
07 mar 14 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katania Bruksela

Bilety lotnicze Katania Bruksela

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katania Bruksela

Przewodnik po lotach Katania Bruksela

niemowlę w podróży Katania - Bruksela - poradnik dla rodziców

Planujesz wycieczkę samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy skondensowaną listę zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Katania - Bruksela.

Wiek malucha a koszt biletu do Katania - Bruksela

Koszt tak naprawdę zależy od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Niezbędne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twoje pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z niemowlakiem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samodzielnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie inny opiekun podczas podróży musi obowiązkowo posiadać pisemną aprobatę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie niemowlaka z Katania do Bruksela

Dzieci poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie tuż obok jest wolne krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub kup niemowlakowi fotel. Masz wtedy możliwość transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Walizki dla dziecka

Czy pociecha może mieć walizkę zależy od linii lotniczych, z usług którego