gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Katania Lublana

już od 660 zł
27 lip 03 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lublana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lublana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
21 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
23 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
24 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
21 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
23 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katania Lublana

Przewodnik po lotach Katania Lublana

Palacz w kabinie samolotu podczas lotu Katania - Lublana

Palenie jest nałogiem, który ciężko pokonać, przez co palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny lot samolotem bez okazji do puszczenia maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich regulaminy mające za zadanie chronić innych pasażerów, jak chociażby najmłodszych oraz kobiet w ciąży, nie pozwalają na użytkowanie papierosów. Warto o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Katania - Lublana i pakując wakacyjną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący na pokładzie samolotu nie byli czymś niezwykłym, jednak to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych związanych z używaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dzisiaj jest całkowicie inaczej i palenie na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, zatem jeżeli lubimy palić i planujemy rejs samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na czas lotu Katania - Lublana. Nieważne tu jest czy wybieramy tanie loty Katania - Lublana, czy połączenia z regularnymi przewoźnikami – zasady w każdym przypadku są równie surowe. Co istotne: zakaz palenia tyczy się zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajek czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienka – w każdym miejscu jest to zabronione!

Podróżnym czasami wydaje się, że w czasie lotu Katania - Lublana mogą schować się do łazienki na malutkiego dymka, bowiem nikt tego nie dostrzeże. To oczywiście nierealne, ponieważ w pokładowych łazienkach umieszczone są czujniki dymu. Lepiej nie usiłować obejść regulaminu, ponieważ może się to zakończyć nie tylko napomnieniem, ale i karą finansową. Przy podróży samolotem pomocne mogą okazać się tabletki i różne środki pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeśli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego rejsu, wybierzmy wariant podróży z przesiadką. Naprawdę nie musi to być drogie: możemy przecież wybrać loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, który bilet jest najtańszy , ale również ile trwa podróż z określonymi liniami .

Przewozimy wyroby tytoniowe podczas rejsu Katania - Lublana

Jeżeli wybieramy tanie loty Katania - Lublana i planujemy wakacje, na pewno zechcemy zabrać ze sobą swoje papierosy, aby nie kupować ich na miejscu. Szczególnie, że w niektórych krajach są one rzeczywiście drogie, a niekoniecznie będą nam smakować. Zanim zapakujemy wakacyjny bagaż, zapoznajmy się z regulacjami celnymi związanymi z transportem wyrobów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów należy jeszcze pamiętać o limicie dotyczącym przewożenia płynów w walizce podręcznej.