X
Ładowanie...

Tanie loty Katania Miami

już od

29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katania Miami

Bilety lotnicze Katania Miami

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katania Miami

Przewodnik po lotach Katania Miami

Lot Katania - Miami z bicyklem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Katania - Miami i marzysz o wzięciu ze sobą roweru? Poniżej prezentujemy krótki poradnik, o czym pamiętać aby rower dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przewieźć rower?

Wariantów na przewóz bicykla jest wiele. Na rynku można dostać dedykowane bardzo solidne walizki na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi spakowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna torba na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy przewoźnik określa o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest tekturowe pudło. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub limitów przewoźnika. Minusem kartonu jest mała wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie roweru na okres podróży Katania - Miami

Warto poprosić obsługę lotniska o wlepkę z napisem FRAGILE. Jeśli lot z Katania do Miami jest przesiadkowy poleca się opisać sakwę nazwą celu, ponieważ obsługa nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie roweru na trasie lotu. Na czas rejsu ściągamy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz bicykl do mniejszych kartonów koniecznie połącz je między sobą.

Cena transportu bicykla

Koszt transportu bicykla jest ustalana przez przewoźnika i jest zależna od warunków przelotu, destynacji oraz limitów bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli podróż do danego Katania - Miami ma się odbyć w trakcie szczytu okresu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie roweru

Rower często nadaje się w specjalnym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie bicykla, także odbywa się w wyznaczonym miejscu.