X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Katania Rzeszów

już od 195 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rzeszów

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rzeszów
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
10 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
08 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Katania Rzeszów

Przewodnik po lotach KLM Katania Rzeszów

Jak przeżyć lot Katania - Rzeszów linią KLM z dzieckiem?

Pojawienie się potomstwa wcale nie musi znaczyć, że musimy zrezygnować z podróży, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem maluszka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne rozwiązania na trasie Katania - Rzeszów linią KLM

Jeżeli zaplanujemy przelot z maleństwem, powinniśmy dbać o to, aby na trasie pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny lot, to ma szansę się okazać, że dziecko prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. Dodatkowo szukając biletów w przystępnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach opiekuna, a wtedy zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy większym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasami tylko tanie loty Katania - Rzeszów linią KLM proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Katania - Rzeszów linią KLM?

Warto sobie zostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przygotować do wylotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak aby bez nerwów oddać wszystkie walizki, mieć możliwość zjeść coś delikatnego i spokojnie iść do łazienki na chwilę przed lotem, gdzie przebierzemy dziecko. Spora część linii lotniczych proponujących swoje usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mogli zajmować naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Katania - Rzeszów linią KLM nie mają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszki, ale też jakiejś przekąski. Przy czym zazwyczaj potomstwo podróżujące na kolanach nie posiada pozwolenia do własnego bagażu, czyli wszystko musimy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się prosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzeba wsparcia przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Katania - Rzeszów linią KLM posiadają odpowiednio przygotowany personel, który ma za zadanie pomóc podróżnym, czyli także i tobie. Jeśli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl również o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem dokuczało innym. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Katania - Rzeszów linią KLM i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że każda podróż ma swój koniec.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Katania - Rzeszów linią KLM z potomstwem, tak aby uczynić wszystko co jest realne, aby podróż przeminęła spokojnie i bez większych nerwów.