X
Ładowanie...

Tanie loty Katania St Petersburg

już od 269 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto St Petersburg

Bilety lotnicze

Dowolne miasto St Petersburg
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
10 wrz (pon)
Lot bezpośredni
St Petersburg
12 wrz (śro)
Lot bezpośredni
Moskwa
07 wrz (pią)
Lot bezpośredni
St Petersburg
11 wrz (wto)
Lot bezpośredni
Moskwa
07 wrz (pią)
Lot bezpośredni
St Petersburg
12 wrz (śro)
Lot bezpośredni
Moskwa
07 wrz (pią)
Lot bezpośredni
St Petersburg
14 wrz (pią)
Lot bezpośredni
Moskwa
07 wrz (pią)
Lot bezpośredni
St Petersburg
15 wrz (sob)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katania St Petersburg

Przewodnik po lotach Katania St Petersburg

Uszkodzenie bagażu w trakcie lotu Katania - St Petersburg

Lecisz samolotem i na lotnisku okazuje się, że bagaż został zniszczony? Poniżej prezentujemy kilka ważnych rad , co należy zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii zadbania o torby pasażerów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem reguluje art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane akty prawne informują o tym, że organizator lotu bierze odpowiedzialność za uszkodzenia torby  wyłącznie pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do starania się o rekompensatę za swoją stratę.W przypadku gdy bagaż jest rejestrowany organizator lotu ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest winny uszkodzenia.Gdy bagaż nie jest rejestrowany podróżny musi udowodnić, że doszło do szkody z winy organizatora lotu.

Zniszczenie bagażu w podróży do Katania - St Petersburg- wskazówki dla podróżującego

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Katania - St Petersburg warto zapoznać się z warunkami zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ regulują dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas transportu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przylocie na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku trzeba wypełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu uszkodzonych części bagażu, ich cenę oraz kwotę rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także przesłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale należy pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia torby przez przewoźnika jest zakup konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed podróżą.