X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Alghero

już od 555 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Katowice Alghero

Bilety lotnicze WizzAir Katowice Alghero

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
20 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Alghero
27 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Alghero

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Alghero

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze oferują obecnie tak wiele opcji, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wyjazd z dziećmi? Prezentujemy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Katowice - Alghero linią Wizz Air, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla dziecka.

Zadbaj o zdrowie malucha

Jest to niezbędne niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Należy też sprawdzić stan zębów u specjalisty czy zrobić badania alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

EKUZ i dowód osobisty

Jeśli planujecie podróż w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi uprawnienia do opieki medycznej. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Podróżujcie bezpiecznie

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich pociech. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, opóźnionego połączenia, kradzieży rzeczy osobistych i transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić online, co bardzo ułatwia cały proces.

Kilkugodzinny lot samolotem Katowice - Alghero linią Wizz Air

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wejściem do samolotu.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Katowice - Alghero linią Wizz Air? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się też bandaż, środek na komary, antybiotyki czy środki nawadniające.