X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Alicante

już od

03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Alicante

Bilety lotnicze Katowice Alicante

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Alicante

Przewodnik po lotach Katowice Alicante

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Katowice - Alicante- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla turystów

Lecisz z rodziną w podróż Katowice - Alicante, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości ciekawych zabytków w trakcie całego wyjazdu? Jeśli posiadasz kolejne środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Katowice - Alicante. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed podróżą online przy pomocy naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie samochodu, które spełni wszystkie nasze wymagania. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed wyjazdem Katowice - Alicante wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Podczas odbierania auta sprawdź stan pojazdu, a więc wszystkie widoczne usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w momencie oddania auta. W innym przypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.