gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Altenrhein

już od 203 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
01 lut (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
03 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
27 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
03 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
27 lis (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lis (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
28 lis (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
21 lis (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
28 lis (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Altenrhein

Przewodnik po lotach Katowice Altenrhein

Jak duży bagaż kabinowy na lot Katowice - Altenrhein?

Dla znacznej grupy podróżnych, nawet tych, którzy już nie raz latali, sporym problemem okazuje się być bagaż. Jak się spakować, żeby nie przekraczać jego wymiarów oraz ciężaru, co wziąć, co nabyć na miejscu. Jest to tym istotniejsze, jeśli zarezerwowaliśmy tanie loty Katowice - Altenrhein. Tutaj reguły w odniesieniu do rozmiarów bagażu są bardzo sztywno pilnowane, a jeśli je przekroczymy, musimy się liczyć z dosyć sporymi opłatami dodatkowymi. Z tego powodu wielu ludzi stara się robić wszystko, żeby na lot Katowice - Altenrhein zabrać ze sobą jedynie bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy wszystko przed lotem Katowice - Altenrhein

Musimy wiedzieć, że przewoźnicy mają swoje wytyczne co do wielkości naszego bagażu kabinowego. Przeważnie jego ciężar musi się zmieścić między 15 a 20 kg, mimo wszystko pojawiają się wyjątki zezwalające nam wziąć na tanie loty Katowice - Altenrhein nawet i 32 kg bagaż. Dlatego warto te informacje sprawdzać wcześniej, tak żebyśmy mieli gwarancję, że te dane mamy faktycznie aktualne. Udało nam się znaleźć bilet za jedyne , ale zastanawiamy się, czy zapakujemy się w bagaż podręczny? Opłaca się wziąć tu plecak, który będzie lepiej elastyczny niż walizka. Lecz wiedzmy, że do wymiarów walizki, będą się liczyły też wystające elementy, czyli rączka albo kółka. Bagaż kabinowy podczas lotu Katowice - Altenrhein ma się pomieścić w ściśle oznaczonej przestrzeni, dlatego taka wystająca część ma tutaj znaczenie.

Co mamy możliwość nabyć, gdy dotrzemy na miejsce?

Jeśli mamy świadomość, że nie pomieścimy wszystkiego w bagaż podręczny, a udajemy się na kilkanaście godzin, że nie musimy mieć bagażu rejestrowanego, to trzeba zobaczyć, co możemy kupić już po doleceniu na miejsce. Może zrezygnujemy z części kosmetyków oraz nabędziemy je po wylądowaniu, a najcięższe buty włożymy na nogi miast chować je do bagażu? Uważnie należy pomyśleć, co musimy wziąć do takiego bagażu, jeżeli będzie to bardzo krótki przelot , to być może nie musimy zabierać ze sobą tableta czy laptopa, co także pomoże nam pomniejszyć wagę i wielkość naszej torby?

Musimy sprawdzić, jakiej wielkości bagaż podręczny możemy zabrać, jeżeli zdecydujemy się na tanie loty Katowice - Altenrhein. Może się okazać, że zmieścimy się bez problemów w wyznaczonych wymiarach, a jeżeli jednak mamy kłopot, zastanówmy się, czego aż tak mocno nie potrzebujemy.