X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Ateny

już od 249 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Ateny

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
11 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
11 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
25 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Ateny

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Ateny

Jakie miejsca mogą być w samolocie Katowice - Ateny

Czy namyślaliśmy się kiedyś, które miejsca mamy możliwość zarezerwować na lot Katowice - Ateny? W jaki sposób rozdzielony jest samolot, aby spełnić oczekiwania różnych podróżnych, nawet tych najbardziej wybrednych? Warto wiedzieć, że linie lotnicze

zazwyczaj będą korzystać z maszyn, które są podzielone na części, a każda z nich oferuje odmienną wygodę podróży. Im więcej możemy wydać na dany przelot, tym większą wygodę możemy sobie zagwarantować.

Sporo miejsc będzie w klasie ekonomicznej na lot Katowice - Ateny.

Sporo miejsca na pokładzie samolotów zajmuje klasa ekonomiczna. To właśnie na nią mamy szansę wykupić tanie lotyKatowice - Ateny, przez które mamy szansę zobaczenia innych państw, nie tracąc przy tym, zbyt wiele funduszy. Takie miejsca mieszczą się na końcu maszyny, będzie ich sporo, jednak też nie możemy nastawiać się na wielkie wygody, decydując się na taki lot Katowice - Ateny. U regularnych przewoźników mamy szansę co najwyżej liczyć na jedzenie w cenie biletu. Jednakże w bilecie na najtańszych liniach, nie możemy na to liczyć.

Na samym przodzie pierwsza klasa

Takimi rzeczywiście fajnymi fotelami, jakie zagwarantują nam możliwość zrelaksowania się w czasie przelotu Katowice - Ateny, będą fotele w pierwszej klasie. Dużo powierzchni, sam przód samolotu, jeszcze różnorodne dania, które będą zależne od dystansu lotu. Ale musimy wiedzieć, że nie każde linie lotnicze proponują tego typu przestrzenie w swoich samolotach.

Co w środku podczas lotu Katowice - Ateny?

Jeśli nie wybraliśmy najkrótszego lotu, a więc będzie czekać nas parę godzin na pokładzie, to bez wątpienia zastanawiamy się, czy kupić najtańszy bilet, czy być może wydać trochę więcej i lecieć wygodniej. W tradycyjnych lotach, oferowana w takich sytuacjach okaże się być klasa biznes. Wygodniejsza ale równocześnie trochę kosztowniejsza niż klasa ekonomiczna, jak i oferująca więcej usług. Ale decydując się na tanie loty Katowice - Ateny, które proponowane są w tanich liniach, przeważnie nie będziemy mieli jej do wyboru, ponieważ jej zwyczajnie nie będzie.

Jeśli chcemy korzystać z propozycji, jaką posiadają dla nas tanie loty Katowice - Ateny, to powinniśmy się nastawić na to, że będziemy lecieć w klasie ekonomicznej. Przez to warto mieć świadomość, że na pokład mamy szansę zabrać ze sobą trochę jedzenia i napojów, dzięki czemu taka podróż okaże się być przyjemniejsza. A jeżeli kiedyś będziemy pragnęli polecieć pierwszą klasą, to nikt nam tego nie zabroni.