X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Barcelona

już od 302 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Barcelona

Bilety lotnicze Katowice Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
30 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
09 paź (śro)
Ryanair
Katowice
01 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
07 gru (sob)
Ryanair
Katowice
30 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
01 paź (wto)
Ryanair
Katowice
16 paź (śro)
Ryanair
Barcelona
17 paź (czw)
Ryanair
Katowice
14 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
21 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Barcelona

Przewodnik po lotach Katowice Barcelona

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Wszystkie wyjazdy zagraniczne to bardzo duże przedsięwzięcie jeśli chodzi o sposób organizacji. Żeby pozbyć się związanego z tym stresu i uchronić się przed ogromnymi kosztami, koniecznie powinieneś wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dowiedz się, do czego może się przydać i jakim sposobem można je wykorzystać.

Ubezpieczenie potrzebne w trakcie podróży

Wykupienie polisy okazuje się przydatne w w wielu sytuacjach, zarówno w czasie urlopowania, jak i w drodze. W niektórych momentach okazuje się przydatne na lotnisku, nie tylko jeżeli chodzi o ochronę bagażu, lecz także w innego rodzaju chwilach. Polisa ubezpieczeniowa otoczy cię ochroną, jeżeli coś ci się stanie lub wydarzy się jakaś niebezpieczna sytuacja. Co więcej, będziesz mógł liczyć również na odszkodowanie, jeżeli samolot będzie miał opóźnienie i w wyniku tego będziesz musiał na przykład kupić miejsce w hotelu.

Przydatne może okazać ci się również ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Katowice - Barcelona z reguły z dużym wyprzedzeniem wykupujesz przelot, z tego względu okazuje się, że w trakcie czekania na wakacje wydarzy się coś nieprzewidzianego. Ubezpieczyciel wypłaci ci rekompensatę za bilet, kiedy naprawdę nie będziesz mógł wybrać się w drogę.

Jak działa ubezpieczenie bagażu

Aby czuć się lepiej, musisz kupić także ubezpieczenie bagażu. Co prawda jeśli ulegnie zniszczeniu albo zgubiony, otrzymasz odszkodowanie od tanich lotów Katowice - Barcelona lub standardowych linii lotniczych. Jednak kolejne świadczenie okazuje się przydatne, a zwrot umożliwi ci pokryć wszystkie nieprzewidziane koszty.

W momencie zgubienia lub kradzieży bagażu dostaniesz środki nie tylko za utracone rzeczy, lecz również za wydatki, które trzeba było ponieść, by poradzić sobie na urlopie bez utraconych rzeczy (dodatkowe stroje czy kosmetyki. To sprawi, że nie będziesz musiał się obawiać i możesz wybrać się z tanimi lotami Katowice - Barcelona gdzie chcesz.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy latają na trasie Katowice - Barcelona