X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Katowice Barcelona

już od 7641 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty British Airways

Katowice Barcelona

Bilety lotnicze British Airways Katowice Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
16 lut (sob)
Lufthansa
Barcelona
19 lut (wto)
British Airways
Katowice
11 mar (pon)
Lufthansa
Barcelona
13 mar (śro)
British Airways
Katowice
12 lut (wto)
Lufthansa
Barcelona
20 lut (śro)
British Airways
Katowice
04 lut (pon)
Lufthansa
Barcelona
05 lut (wto)
British Airways
Katowice
28 mar (czw)
Lufthansa
Barcelona
01 kwi (pon)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Katowice Barcelona

Przewodnik po lotach British Airways Katowice Barcelona

Nie obawiajmy się przesiadek podczas latania Katowice - Barcelona

Planując lecieć na urlop, przeważnie patrzymy za połączeniami bezpośrednimi. Wówczas nie będziemy musieli się przesiadać, mamy znaczniejszą pewność, że nasz bagaż razem z nami, dotrze do miasta końcowego. Ale, warto jednak panować nad strachem i sprawdzić, w jaki sposób wyglądają loty z przesiadkami. Może się okazać, że strach ma spore oczy, a poznając parę podstawowych zasad, przestaniemy się bać. Zwłaszcza, że decydują się na latanie z przesiadkami, możemy uzyskać tanie loty Katowice - Barcelona, a dodatkowo może zjawić się okazja na obejrzenie dodatkowego miasta.

W jakim czasie proponowane okazują się być przesiadki?

Trzeba mieć świadomość, że przesiadki okażą się być nam zaproponowane, kiedy odległość między miastem wylotowym a docelowym jest naprawdę duża. Lub gdy lecimy do rzadziej odwiedzanych miast. Być może, że wybierając lot z przesiadkami, nie będziemy mogli mieć nadziei na najkrótszy lot, lecz za to możemy uzyskać coś innego. Zamiast siedzieć przez kilka godzin w samolocie, będziemy mieli okazję zrobienia zakupów w sklepie wolnocłowym, spożycia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a także czasem wyjścia z lotniska oraz pozwiedzania miejscowości. Przez skorzystanie z przesiadek możemy mieć zaoferowane tanie loty Katowice - Barcelona, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć daną ofertę.

O czym musimy wiedzieć zamawiając lot Katowice - Barcelona

Jeśli posiadamy zarezerwowany przelot z przesiadkami, to warto sprawdzić, czy nie potrzebujemy wizy. Czasami kraje jak np. USA domagają się wizy tranzytowej, jeśli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Warto też zobaczyć jak przemieszczać się po lotnisku, na którym będziemy mieli się przesiadać. Tutaj sporo podpowiedzi odnajdziemy na portalu takiego lotniska. W wielu przypadkach bagaż jest przekładany z samolotu do samolotu bez udziału pasażera, dlatego warto się dowiedzieć czy będzie odpowiednio oznaczony.

Możliwe, że będą nam zaproponowane tanie loty Katowice - Barcelona, podczas których będziemy mieć przesiadkę. Trzeba poczytać o tym, sprawdzić jacy przewoźnicy będą w tym brać udział, jak również jaka będzie najkorzystniejsza kwota biletu. Jeśli będziemy odpowiednio przygotowani, to dane przesiadki nie będą dla nas niczym przerażającym.